PARA BİRİMİ VE DİL

djled

New member
slm varsada bulamadım web sitemi kurdum ingiltere hesabı actım siteyi dil ve para birimleri ekledim fakat hangi ülkeden girerlerse otomatik olarak oranın para birimi ve dili cıkmasını nasıl sağlarım o uygulamaları bulamadım yardımcı olursanız sevinirim tsk

ShopifyTR

Forum Yöneticisi
Yönetici
Geolocation uygulaması ile yapabilirsiniz, para birimi özelliğini de kullanmak istiyorsanız markets özelliğini kullanmanız gerekiyor. Markets özelliği yani pazarlar özelliği için shopify payments ödeme yönteminin aktif olması gerekir.

djled

New member
shopify payments ödeme yönteminin aktif olması gerekir.bunu yapmam icin yerli sanal poslar olmaz ozaman aladığım ingiliz şirketini ve wisiyi kulanmam gerek doğrumudur.bunu yapınca turkyeye satışta sıkıtı cıkarmı bilgi tsk.

ShopifyTR

Forum Yöneticisi
Yönetici
shopify payments ödeme yönteminin aktif olması gerekir.bunu yapmam icin yerli sanal poslar olmaz ozaman aladığım ingiliz şirketini ve wisiyi kulanmam gerek doğrumudur.bunu yapınca turkyeye satışta sıkıtı cıkarmı bilgi tsk.
Merhaba,

Shopify Payments zaten bir sanal postur. Evet, İngiltere'deki şirketiniz ile Shopify Payments kullanabilirsiniz.