Shopify Türkiye'de Yaşıyorum Satışlarım Yurt Dışına - Nasıl Ödeme Alıyorsunuz?

bitolga

New member
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Türkiye'de yaşıyorum ancak ABD gibi ülkelere satış yapmak istiyorum. Ancak doğru düzgün ödeme sitemleri bulamıyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun. Hangi ödeme sistemlerini kullanıyorsunuz? PayTR gibi ödeme sistemi var ama bu yurt dışında yetersiz kalır. Bu sorunu nasıl çözücem lütfen yardımcı olur musunuz?
Aşağıdaki sitede bulunan %90 hepsine başvurdum hepsiden Türkiye geçerli değil diyor.

ShopifyTR

Forum Yöneticisi
Yönetici
İngilterede şirket açabilirsiniz, ingiltere.limited sitesini incelerseniz ingilterede şirket açma hizmeti veriyorlar. İngilterede şirketiniz olduğunuzda Wise banka hesabı ile birlikte ödeme alabilirsiniz.

bitolga

New member
İngilterede şirket açabilirsiniz, ingiltere.limited sitesini incelerseniz ingilterede şirket açma hizmeti veriyorlar. İngilterede şirketiniz olduğunuzda Wise banka hesabı ile birlikte ödeme alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam. peki bir soru daha sormak istiyorum acaba burada şirket açtığımızda. diğer ödeme sistemlerine başvuru yapılabiliyor mu? ve amazon gibi firmalara da başvuru yapılıp dropshipping tarzı satış yapabiliyormuyuz bilginiz varmı acaba. Rica etsem bildiğinize bilgileri paylaşırmısınız. Şimdiden çok teşekkür ederim

ShopifyTR

Forum Yöneticisi
Yönetici
Çok teşekkür ederim hocam. peki bir soru daha sormak istiyorum acaba burada şirket açtığımızda. diğer ödeme sistemlerine başvuru yapılabiliyor mu? ve amazon gibi firmalara da başvuru yapılıp dropshipping tarzı satış yapabiliyormuyuz bilginiz varmı acaba. Rica etsem bildiğinize bilgileri paylaşırmısınız. Şimdiden çok teşekkür ederim
Merhaba,

İngiltere'de şirketiniz oldugunuzda tüm kapılar açık.

odesyus

New member
İngilterede şirket kurmak 2 gün ancak banka hesabı açmak imkansız gibi bir şey. Hiç uğraşma ing falan. paypal için gürcistan ya da sırbistana git. ben o şekilde çözdüm.

djled

New member
ben ingiltere şirket kurdum banka hesabı wise tamam bide ingiliz tel hatı alacam ozaman her kapı acılmazmı tsk